Rob Kiernan skóruje pre Rangers, pretože Ian Cathro Hearts trpia porážkou

Ian Cathro dostal tvrdý úvod do manažmentu, keď jeho strana Hearts klesla o 2-0 proti Rangers na jeho debutovom debute.

Cathro, tridsaťročný bývalý tréner Valencia a Newcastle, bol po prvý raz od pondelka vymenovaný za Hearts.

Avšak góly Roba Kiernana a Barrie McKay na oboch stranách polčasu si zabezpečili, že dominantná domáca strana rozšírila vankúš na druhom mieste na štyri body, s Hearts teraz bod za tretie miesto-umiestnil Aberdeen.

Cathro odolal nutkanie pečiatkovať jeho autoritu nad jeho online stávkovanie novú stranu, keď išiel s rovnakou počiatočnou XI ako predchodca Robbie Neilson rozoslal v jeho finále tri hry.

Rangers chytili svoje prvé víťazstvo proti top-šesť opozícii minulý týždeň s víťazstvom proti Aberdeen, ale to nezastavilo Mark Warburton drotárstvo so svojím tímom.

James Tavernier – zavinený pre oba góly v Hearts ‘2-0 Tynecastle vyhral pred 10 dňami – vrátil sa do stredu poľa, zatiaľ čo Danny Wilson prišiel v pre suspendovaný stredový Clint Hill.

Nový manažérsky tím mal s hráčmi Hearts len štyri dni a vyzeralo to, akoby ich správa nebola v čase, keď prišiel kick-off, celkom zapadnúť.Facebook Twitter Pinterest Ian Cathro nemohol inšpirovať stranu Hearts k víťazstvu v Ibroxe. Fotografia: scommesse-bonus.com

Flirtovali s nebezpečenstvom niekoľkokrát zo zadnej strany a boli radi, že Lee Wallace a Kenny Miller v úvodnej štvrtej hodine postúpili slušné šance.

Návštevníci si čoskoro našli rytmus, keď v 17. minúte mali možnosť hrať po niekoľkých minútach, keď Don Cowie poslal loptu dopredu a nádhernou strelou z pravej strany prekvapil brankára Wes Foderingham. >

Avšak, v zrkadlovom obraze incidentu, ktorý stál Rangers Joe Dodoo gól na Tynecastle, Hearts boli ponechané frustrovaní, keď asistent rozhodcu Stuart Stevenson si vzal čas pred zvýšením svojej vlajky pre offside.

kontroverzná výzva pridala ďalšie korenie do už zábavnej hry.Jamie Walker vystrelil čoskoro potom, čo bol Wallace odmietnutý dôstojným blokom od brankára Hearts Jacka Hamiltona. Patersonov faul na Jasona Holta v rohu boxu dal Tavernierovi šancu poslať voľný kop a jeho doručenie bolo ideálne pre Kiernana, ktorý šiel domov svoj prvý gól Rangers.Do druhej periódy pridali rozhodujúcu sekundu šesť minút.

Bez ohľadu na to, aké inovatívne sa metódy spoločnosti Cathro ukážu, nikdy nebude môcť prijímať právne predpisy pre Igora Rossiho a Facyalho Rherrasa, ktorý umožní Wallaceovmu dlhému hodu odskočiť. uprostred boxu a nad ich hlavami do McKay, ktorý nemohol uveriť svojmu šťastiu, keď narazil okolo bezmocného Hamiltona.

Hearts brankár urobil brilantne, aby sa ubezpečil, že sa po Katorovom rozhodnutí nezhorší. hádzať na útočníkov Tony Watt a Conor Sammon opustil svoju stranu odhalil neskoro na neskôr.

Senzačný McKay priechod poslal Martyn Waghorn závodné jasné, ale Hamilton vstal dobre blokovať Rangers náhradné úsilie.

< p> Ibrox strana je teraz osem bodov za lídrom ligy Keltský, s Parkhead strana drží tri hry v ruke.