Bet365 a Unibet – stávkové kancelárie

Bet365Wallabies trvajú na tom, že minuloročný záchvat svetového pohára nemá žiadnu úlohu, pretože chcú zachytiť All Blacks na chmete v sobotňajšom otváracom majstrovstiev v Ragby v Sydney. Backline hviezda Izrael Folau – celý svetový pohár narušil zranenie členku – hovorí, že Austrália je 34-17 strata na Novom Zélande v Twickenham v októbri minulého roka je Bet365 história Wallabies a oni nie sú casting Unibet späť k nemu pre motiváciu.Wallabies a Brumbies hviezda Christian Lealiifano diagnostikovaný s leukémia Čítať viac

“Chcem povedať, že to je v minulosti a ako tím sa všetci tešia na víkend,” povedal Folau v utorok. “V minulosti som povedal, že som bol trochu frustrovaný zrejme z dôvodu zranenia počas tohto majstrovstiev sveta.” “To som ani vôbec nepomyslela, aby Bet365 som bol úprimný.Je to príjemný rok pre seba a teším sa na víkend. Je to veľmi vzrušujúce. ”

Po operácii mimo sezóny sa Folau vrátil k jeho vynikajúcemu najlepšiemu, keď sa presťahoval do stredu centra pre NSW Waratahs, toppingom zoznamu skúsených Super Rugbyov a predstavoval sa v prvých troch ale dvojitý medailista John Eales trvá na tom, že stále nevie, či sa Unibet vyčerpá na štadióne ANZ v plnom zozname alebo v jumperoch No13, s trénerom Michaelom Cheikom, ktorý nie je splatný aby vymenoval svoj zápasový deň 23 do štvrtka.

“Cheik nás rada drží na prstoch, čo je dobrá vec. Chlapci trénujú naozaj tvrdo a bojujú o tieto pozície, “povedal Folau.Rovnako nie je jasné, aký herný štýl budú Wallabies uplatňovať, keď sa snažia opäť získať Bledisloe Cup prvýkrát od roku 2002. Hoci hráč Bernard Foley povedal, že Wallabies plánujú využiť viac taktického kopu po tom, čo boli príliš predvídateľné Bet365 a Unibet počas svojej 3-0 série straty do Anglicka, Cheika zastrelil túto teóriu.

“Ako tím, nechceme príliš veľa. Máme radi spôsob, akým v súčasnosti hráme, že útočia na štýl, ale zároveň sú zároveň inteligentní, “povedal Folau. “Takže je to na nás, ako hráči naprieč doskou, aby sme si prečítali, že počas hry a čo je pre nás najlepšie v tej dobe.” “Nechcete ísť do hry pred plánovaním čokoľvek alebo byť príliš štruktúrovaný. ”

read more: www.sk-bonus.com/unibet